2R090TD-8
2R090TD-8
ПроизводительLeiditech
Партномер производителя2R090TD-8
ОписаниеCircuit Protection Leiditech 2R090TD-8
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Газоразрядные трубки (GDT) |
| Производитель | Leiditech |
| Вес | 1.33 |
| Tolerance | ±20% |
| Capacitance | 1.5pF |
| DC Spark-over Voltage | 90V |
| Nominal Impulse Discharge Current | 10kA |
| Maximum Capacitance @ 1MHz | 1.5pF |
| Number of Poles | 2 |
| Diameter (φD) | 8mm |
| Impulse Discharge Current | 10kA |
| Voltage - DC Spark Over (Nom) | 90V;600V |
