KDS7000C
KDS7000C
ПроизводительKodenshi AUK
Партномер производителяKDS7000C
ОписаниеDiodes Kodenshi AUK KDS7000C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Kodenshi AUK |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 100mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 900mV@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 80V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 1.6ns |
| Diode Configuration | 1 pair in series |
| Reverse Leakage Current | 500nA@80V |
