NSD1025E-DHMSR
NSD1025E-DHMSR
ПроизводительNOVOSENSE
Партномер производителяNSD1025E-DHMSR
ОписаниеMotor Driver ICs NOVOSENSE NSD1025E-DHMSR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | NOVOSENSE |
| Вес | 1.968 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 9ns |
| Fall Time | 8ns |
| Propagation Delay tpHL | 50ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Propagation Delay tpLH | 50ns |
| Input Logic Level - Low | 1.7V |
| Input Logic Level - High | 1.4V |
| Quiescent Current(Iq) | 950uA |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~24V |
