BS0060N-2C
BS0060N-2C
ПроизводительBencent
Партномер производителяBS0060N-2C
ОписаниеCircuit Protection Bencent BS0060N-2C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Полупроводниковые разрядные трубки (TSS) |
| Производитель | Bencent |
| Вес | 0.197 |
| Holding Current (Ih) | 15mA |
| Switching Voltage (Vs) | 25V |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 100A |
| Off-state current | 5uA |
| Off-state Capacitance (Co) | 120pF |
| Peak off-state voltage | 6V |
| On-state Current (It) | 2.2A |
| On-state Voltage (Vt) | 4V |
