KSP-06H
KSP-06H
ПроизводительSUNGMUN
Партномер производителяKSP-06H
ОписаниеSwitches SUNGMUN KSP-06H
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DIP-переключатели |
| Производитель | SUNGMUN |
| Вес | 2.491 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Type | Piano Key |
| Number of Positions | 6 digits |
| Voltage Rating | 2V |
| Current Rating | 10mA |
| Operating Life | 1,000 Times |
| Pin Style | PCPin |
| Circuit | - |
| Lead Pitch | 2.54mm |
