MMBD4148CC
MMBD4148CC
ПроизводительPJSEMI
Партномер производителяMMBD4148CC
ОписаниеDiodes PJSEMI MMBD4148CC
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | PJSEMI |
| Вес | 0.032 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 850mV@10mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
