MMBN187SE
MMBN187SE
ПроизводительPJSEMI
Партномер производителяMMBN187SE
ОписаниеDiodes PJSEMI MMBN187SE
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | PJSEMI |
| Вес | 0.029 |
| Operating Temperature | +150℃@(Tj) |
| Rectified Current | 100mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 850mV@10mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 80V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
