IW4001BDT
IW4001BDT
ПроизводительIKSEMICON
Партномер производителяIW4001BDT
ОписаниеLogic IKSEMICON IW4001BDT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Логические затворы |
| Производитель | IKSEMICON |
| Вес | 35 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Number of Channels | 4 |
| Supply Voltage | 3V~18V |
| Propagation Delay Time | 90ns@15V,50pF |
| Series | 4000B |
| Sink Current | 3.4mA |
| Source Current | 3.4mA |
| Low level range (VOL) | 0.05V |
| High level range (VIH) | 3.5V~11V |
| High level range (VOH) | 4.95V~14.95V |
| Low level range (VIL) | 1.5V~4V |
| Quiescent Current (Max) | - |
| Logic Gate Type | NORGate |
