IL386DT
IL386DT
ПроизводительIKSEMICON
Партномер производителяIL386DT
ОписаниеAmplifiers/Comparators IKSEMICON IL386DT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аудио усилители |
| Производитель | IKSEMICON |
| Вес | 0.202 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Supply Voltage | 4V~12V |
| Output Power | 325mWx1@8Ω |
| Total Harmonic Distortion + Noise (THD+N) | - |
| Type of Power Amplifier | - |
| Quiescent Current (Iq) | 8mA |
| Speaker Channels | Monaural |
