DL-886B
DL-886B
Производительdeli
Партномер производителяDL-886B
ОписаниеOffice Supplies deli DL-886B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Принтер |
| Производитель | deli |
| Вес | 1875 |
| Type | Label Printer |
| Colour | Black |
| resolving power | 203dpi |
| Printing technology | Thermal sensitive |
| Support for double-sided printing | Not Supported |
| Product weight | 0.88kg |
| Max width | 72mm |
| Color printing speed | - |
| Connection method | USB; Bluetooth; Cash drawer port |
| Color output | Black and White |
| Paper capacity | - |
| Black and white printing speed | 90mm/s |
| Basic functions | Printer |
| Network function | Not Supported |
