DL-888D NEW
DL-888D NEW
Производительdeli
Партномер производителяDL-888D NEW
ОписаниеOffice Supplies deli DL-888D NEW
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Принтер |
| Производитель | deli |
| Вес | 2995 |
| Type | Label Printer |
| Colour | White |
| resolving power | 203dpi |
| Printing technology | Thermal sensitive |
| Support for double-sided printing | - |
| Product weight | 3.02kg |
| Max width | 108mm |
| Color printing speed | - |
| Connection method | - |
| Color output | - |
| Paper capacity | - |
| Black and white printing speed | 150mm/s |
| Basic functions | Printer |
| Network function | - |
