CLIP82C55AZ
CLIP82C55AZ
ПроизводительCHIPLON
Партномер производителяCLIP82C55AZ
ОписаниеInterface CHIPLON CLIP82C55AZ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Расширители ввода/вывода |
| Производитель | CHIPLON |
| Вес | 9.989 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 10uA |
| Number of I/O | 24 |
| Interrupt Output | Interrupt Output |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Output Logic Level - Low | 400mV |
| Output Logic Level - High | 3V |
| Current - Output High(IOH) | 2.5mA |
| Current - Output Low(IOL) | 2.5mA |
