ECT818003213
ECT818003213
ПроизводительECT
Партномер производителяECT818003213
ОписаниеConnectors ECT ECT818003213
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сборки разъемов FFC, FPC (плоские гибкие) |
| Производитель | ECT |
| Вес | 0.309 |
| Operating Temperature | - |
| Operating Temperature Range | - |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 0.3mm |
| Height Above Board | 1mm |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Number of Contacts | 31P |
| Locking Feature | Hinged Lid |
| Contact Type | Bottom Contact |
| FFC, FCB Thickness | 0.2mm |
