ECT818003443
ECT818003443
ПроизводительECT
Партномер производителяECT818003443
ОписаниеConnectors ECT ECT818003443
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сборки разъемов FFC, FPC (плоские гибкие) |
| Производитель | ECT |
| Вес | 0.254 |
| Operating Temperature Range | - |
| Pitch | 0.3mm |
| Height Above Board | 1mm |
| Mounting Type | - |
| Number of Contacts | 15P |
| Locking Feature | Flip type |
| Contact Type | Bottom Contact |
| FFC, FCB Thickness | 0.2mm |
