FPH20054-D30B1014110906B
FPH20054-D30B1014110906B
ПроизводительTXGA
Партномер производителяFPH20054-D30B1014110906B
ОписаниеConnectors TXGA FPH20054-D30B1014110906B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Штыревые головки |
| Производитель | TXGA |
| Вес | 1.03 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 250V |
| Current Rating (Max) | 2A |
| Contact Material | - |
| Number of Pins | 30P |
| Pitch | 2mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Row Spacing | 2mm |
| Insulation Height | - |
| Mounting Type | Bend insert |
| Length of End Connection Pin | - |
| Pin Structure | 2x15P |
| Length of Mating Pin | 8.75mm |
| Circluar Pins/Square Pins | Policy |
