1N4148WT
1N4148WT
ПроизводительHigh Diode
Партномер производителя1N4148WT
ОписаниеDiodes High Diode 1N4148WT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | High Diode |
| Вес | 0.011 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 1uA@75V |
