BAV99
BAV99
ПроизводительHigh Diode
Партномер производителяBAV99
ОписаниеDiodes High Diode BAV99
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | High Diode |
| Вес | 0.032 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 70V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 6ns |
| Diode Configuration | 1 pair in series |
| Reverse Leakage Current | 2.5uA@70V |
