LL4148
LL4148
ПроизводительHigh Diode
Партномер производителяLL4148
ОписаниеDiodes High Diode LL4148
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | High Diode |
| Вес | 0.034 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 300mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@50mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 8ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 5uA@75V |
