Pai8233B-WR
Pai8233B-WR
Производитель2Pai Semi
Партномер производителяPai8233B-WR
ОписаниеPower Management (PMIC) 2Pai Semi Pai8233B-WR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | 2Pai Semi |
| Вес | 0.51 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Ta) |
| Number of Channels | 2 |
| Quiescent Current | 500uA |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5000 |
| CMTI(kV/us) | 100kV/us |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V;25V |
| load type | IGBT;MOSFET |
| Rise Time | 18ns |
| Fall Time | 12ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Input Logic Level - Low | 0.8V~1.2V |
| Input Logic Level - High | 1.6V~2V |
| Current - Output High(IOH) | 4A |
| Current - Output Low(IOL) | 8A |
| Quiescent Current(Iq) | 500uA |
