KLM2S110RY
KLM2S110RY
ПроизводительTKS
Партномер производителяKLM2S110RY
ОписаниеCircuit Protection TKS KLM2S110RY
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | TKS |
| Вес | 0.043 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 600mW |
| Current Rating (Max) | 50A |
| Maximum Time to Trip | 300ms |
| Trip Current | 1.8A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 30mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 1.1A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 130mΩ |
