KLM3S400RY
KLM3S400RY
ПроизводительTKS
Партномер производителяKLM3S400RY
ОписаниеCircuit Protection TKS KLM3S400RY
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | TKS |
| Вес | 0.073 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 800mW |
| Current Rating (Max) | 50A |
| Maximum Time to Trip | 2s |
| Trip Current | 8A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 1mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 4A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 14mΩ |
