KRG0300300IRY
KRG0300300IRY
ПроизводительTKS
Партномер производителяKRG0300300IRY
ОписаниеCircuit Protection TKS KRG0300300IRY
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | TKS |
| Вес | 1.019 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 2W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 10.8s |
| Trip Current | 6A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 20mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 30V |
| Hold Current | 3A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 50mΩ |
