2SD1556
2SD1556
ПроизводительSPTECH
Партномер производителя2SD1556
ОписаниеTransistors/Thyristors SPTECH 2SD1556
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые транзисторы |
| Производитель | SPTECH |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | - |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 600V |
| Pd- Power Dissipation | 50W |
| Current - Collector(Ic) | 6A |
