BU2508DX
BU2508DX
ПроизводительSPTECH
Партномер производителяBU2508DX
ОписаниеTransistors/Thyristors SPTECH BU2508DX
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые транзисторы |
| Производитель | SPTECH |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -65℃~+150℃ |
| Type | - |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 700V |
| Pd- Power Dissipation | 35W |
| Current - Collector(Ic) | 8A |
