BUH515D
BUH515D
ПроизводительSPTECH
Партномер производителяBUH515D
ОписаниеTransistors/Thyristors SPTECH BUH515D
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые транзисторы |
| Производитель | SPTECH |
| Вес | 11.528 |
| Type | NPN |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 700V |
| Pd- Power Dissipation | 50W |
| Current - Collector(Ic) | 8A |
| DC Current Gain | 10@5A,5V |
| Emitter-Base Voltage VEBO | 5V |
