LY60-075
LY60-075
ПроизводительLiown
Партномер производителяLY60-075
ОписаниеCircuit Protection Liown LY60-075
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | Liown |
| Вес | 0.25 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 920mW |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 5s |
| Trip Current | 1.5A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 250mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 750mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 420mΩ |
