LY60-160
LY60-160
ПроизводительLiown
Партномер производителяLY60-160
ОписаниеCircuit Protection Liown LY60-160
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | Liown |
| Вес | 0.57 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1.9W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 8s |
| Trip Current | 3.2A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 90mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 1.6A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 160mΩ |
