4AS1R102M2QES
4AS1R102M2QES
ПроизводительDailywell
Партномер производителя4AS1R102M2QES
ОписаниеSwitches Dailywell 4AS1R102M2QES
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Рокерные переключатели |
| Производитель | Dailywell |
| Вес | 1.463 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Voltage Rating (AC) | 120V |
| Voltage Rating (DC) | 28V |
| Contact Current | 3A |
| Actuator Type | Concave-Sided curved |
| Pin Style | PCPin |
| Circuit | Single Pole Double Throw (SPDT) |
| Mechanical Life | 30,000 Times |
| Actuator Color | Black |
| With Lamp | - |
| Actuator Identifier | Unmarked |
