DC-050-2.0-R
DC-050-2.0-R
ПроизводительUSAKRO
Партномер производителяDC-050-2.0-R
ОписаниеConnectors USAKRO DC-050-2.0-R
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы постоянного тока |
| Производитель | USAKRO |
| Вес | 1.91 |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Current Rating (Max) | 2A |
| Connector Type | DC Power Receptacle |
| Mounting Style | Horizontal attachment |
| Outside Contact Diameter | 6.4mm |
| Inside Contact Diameter | 2mm |
