PJ-320D
PJ-320D
ПроизводительUSAKRO
Партномер производителяPJ-320D
ОписаниеConnectors USAKRO PJ-320D
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аудиоразъемы (наушники) |
| Производитель | USAKRO |
| Вес | 0.856 |
| Operating Temperature | - |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Current Rating (Max) | 1A |
| Connector Type | 3.5mm Headphone Jack |
| Rated Current | 1A |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Phosphor bronze |
| Rated Voltage | 30V |
| Current Rating | 1A |
| working temperature | - |
