DC511B-117L0-001-C1
DC511B-117L0-001-C1
ПроизводительHeling
Партномер производителяDC511B-117L0-001-C1
ОписаниеConnectors Heling DC511B-117L0-001-C1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы постоянного тока |
| Производитель | Heling |
| Вес | 2.74 |
| Voltage Rating (Max) | 12V |
| Connector Type | DC Power Jack |
| Rated Current | 7A |
| Outside Contact Diameter | 6mm |
| Mounting Type | Right Angle |
| Rated Voltage | 12V |
| Current Rating | 7A |
