XY2500V-T-2.5-2P
XY2500V-T-2.5-2P
ПроизводительNingbo Xinlaiya Elec.
Партномер производителяXY2500V-T-2.5-2P
ОписаниеConnectors Ningbo Xinlaiya Elec. XY2500V-T-2.5-2P
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Подключаемый системный клеммный блок |
| Производитель | Ningbo Xinlaiya Elec. |
| Вес | 0.495 |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | 125V |
| Current Rating (Max) | 4A |
| Connector Type | Receptacle-Close |
| Mounting Style | Straight Needle |
| Number of Pins | 2P |
| Pitch | 2.5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 2 |
| Structure | 1x2P |
