XY118-5.0-3P
XY118-5.0-3P
ПроизводительNingbo Xinlaiya Elec.
Партномер производителяXY118-5.0-3P
ОписаниеConnectors XINLAIYA XY118-5.0-3P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Системный клеммный блок с пружинным зажимом |
| Производитель | Ningbo Xinlaiya Elec. |
| Вес | 2.18 |
| Operating Temperature | - |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Current Rating (Max) | 8A |
| Wire Gauge - AWG | 18~22 |
| Wire Gauge - mm2 | 1 |
| Mounting Style | - |
| Number of Pins | 3P |
| Pitch | 5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 3 |
| Structure | 1x3P |
| Mounting Type | - |
| Current Rating | 8A |
| Number of Positions or Pins | 1x3P |
