XY119A-5.0-2P
XY119A-5.0-2P
ПроизводительNingbo Xinlaiya Elec.
Партномер производителяXY119A-5.0-2P
ОписаниеConnectors XINLAIYA XY119A-5.0-2P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Системный клеммный блок с пружинным зажимом |
| Производитель | Ningbo Xinlaiya Elec. |
| Вес | 1.6 |
| Operating Temperature | - |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Current Rating (Max) | 5A |
| Wire Gauge - AWG | 18~20 |
| Wire Gauge - mm2 | 1.5 |
| Mounting Style | - |
| Number of Pins | 2P |
| Pitch | 5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 2 |
| Structure | 1x2P |
| Mounting Type | - |
| Current Rating | 5A |
| Number of Positions or Pins | 1x2P |
