SCT51240TWBR
SCT51240TWBR
ПроизводительSCT
Партномер производителяSCT51240TWBR
ОписаниеMotor Driver ICs SCT SCT51240TWBR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | SCT |
| Вес | 0.248 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Supply Voltage | 4.5V~24V |
| Number of Drivers | 1 |
| Features | Under Voltage Protection;Over Temperature Protection |
| Feature | - |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 9ns |
| Fall Time | 6ns |
| Propagation Delay tpHL | 12ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Propagation Delay tpLH | 12ns |
| Peak Output Current(source) | 4A |
| Input Logic Level - Low | 800mV~1V |
| Input Logic Level - High | 2.1V~2.4V |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~24V |
