SCT52241STDR
SCT52241STDR
ПроизводительSCT
Партномер производителяSCT52241STDR
ОписаниеMotor Driver ICs SCT SCT52241STDR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | SCT |
| Вес | 0.163 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Over Temperature Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 8ns |
| Fall Time | 8ns |
| Propagation Delay tpHL | 13ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Propagation Delay tpLH | 13ns |
| Peak Output Current(source) | 4A |
| Input Logic Level - Low | 800mV~1V |
| Input Logic Level - High | 2.1V~2.4V |
| Quiescent Current(Iq) | 55uA |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~24V |
