BB41-A0BT-1B-LHR
BB41-A0BT-1B-LHR
ПроизводительSTWXE
Партномер производителяBB41-A0BT-1B-LHR
ОписаниеConnectors STWXE BB41-A0BT-1B-LHR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Разъемы для кромкооблицовочных плит |
| Производитель | STWXE |
| Вес | 12.9 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Operating Temperature Range | - |
| Connector Type | - |
| Contact Plating | - |
| Contact Material | Copper alloy |
| Mounting Style | - |
| Number of Pins | 100P |
| Pitch | 0.8mm |
| Height Above Board | - |
| Supplementary Features | Floating Structure |
| Mounting Type | Surface Mount,Vertical |
| Voltage Rating | 50V |
| Current Rating | 500mA |
