AU63-05SC-H-005
AU63-05SC-H-005
ПроизводительSTWXE
Партномер производителяAU63-05SC-H-005
ОписаниеConnectors STWXE AU63-05SC-H-005
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Разъемы USB |
| Производитель | STWXE |
| Вес | 1.09 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Operating Temperature Range | -25℃~+85℃ |
| Connector Type | Mini-B |
| Mounting Style | Horizontal attachment |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Number of Ports | 1 |
| Standard | USB 2.0 |
| Gender | Female |
| Current Rating - Power (Max) | 1A |
| Number of Contacts | 5P |
| Connect-Disconnect Life | 5,000 times |
| Voltage Rating | 30V |
| Current Rating | 1A |
| Detection color | Black |
| Protocol Standard | USB 2.0 |
