XTM4607AS3CT
XTM4607AS3CT
ПроизводительXTX
Партномер производителяXTM4607AS3CT
ОписаниеMotor Driver ICs XTX XTM4607AS3CT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | XTX |
| Вес | 0.211 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Driven Configuration | Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 1.2A |
| Input Logic Level - Low | 600mV |
| Input Logic Level - High | 2V |
| Quiescent Current(Iq) | 1uA |
| Input Voltage (Vin) | 2.4V~9V |
