DC+02D-04
DC+02D-04
ПроизводительJINJIA
Партномер производителяDC+02D-04
ОписаниеConnectors JINJIA DC+02D-04
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы постоянного тока |
| Производитель | JINJIA |
| Вес | 1.64 |
| Operating Temperature Range | -20℃~+70℃ |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Current Rating (Max) | 2A |
| Connector Type | DC Power Receptacle |
| Mounting Style | Bend insert |
| Outside Contact Diameter | 6.4mm |
| Inside Contact Diameter | 2mm |
