DC-84
DC-84
ПроизводительJINJIA
Партномер производителяDC-84
ОписаниеConnectors JINJIA DC-84
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы постоянного тока |
| Производитель | JINJIA |
| Вес | 1.59 |
| Operating Temperature Range | -20℃~+70℃ |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Current Rating (Max) | 2A |
| Connector Type | DC Power Receptacle |
| Mounting Style | Bend insert |
| Outside Contact Diameter | 5.8mm |
| Inside Contact Diameter | 2mm |
