LP-NSML500
LP-NSML500
ПроизводительWayon
Партномер производителяLP-NSML500
ОписаниеCircuit Protection Wayon LP-NSML500
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | Wayon |
| Вес | 0.042 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1.5W |
| Current Rating (Max) | 50A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 2s |
| Trip Current | 10A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 2mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 5A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 10mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 2mΩ |
| Voltage - Max | 6V |
| Current - Max | 50A |
| Time to Trip(Max) | 25s |
