U310-256G
U310-256G
Производительaigo
Партномер производителяU310-256G
ОписаниеOffice Supplies aigo U310-256G
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Флешка |
| Производитель | aigo |
| Вес | 19.4 |
| Operating Temperature | -5℃~55℃ |
| Interface | - |
| Interface Type | USB3.0 |
| Colour | Silver |
| current | 0.5~1A |
| voltage | 5V±5% |
| Storage temperature | -25℃~70℃ |
| Product size | 38.8×12.1×4.6mm (thinnest) |
| speed | Read: 20~80MB/s, Write: 10~30MB/s; Interface Speed: 5Gbps |
| Memory | - |
| support system | Windows 7/8/10, MAC 10.6 and above |
| Memory Capacity | 256GB |
