PH1N4148TB
PH1N4148TB
ПроизводительTak Cheong
Партномер производителяPH1N4148TB
ОписаниеDiodes Tak Cheong PH1N4148TB
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Tak Cheong |
| Вес | 0.13 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@10mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 25nA@20V |
