TC1N4148WT
TC1N4148WT
ПроизводительTak Cheong
Партномер производителяTC1N4148WT
ОписаниеDiodes Tak Cheong TC1N4148WT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Tak Cheong |
| Вес | 0.024 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@10mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 5uA@75V |
