TCLL914BTR
TCLL914BTR
ПроизводительTak Cheong
Партномер производителяTCLL914BTR
ОписаниеDiodes Tak Cheong TCLL914BTR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Tak Cheong |
| Вес | 0.052 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 5uA@75V |
