UCF4027035GG005000-32.0M
UCF4027035GG005000-32.0M
ПроизводительPletronics Inc
Партномер производителяUCF4027035GG005000-32.0M
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Pletronics Inc UCF4027035GG005000-32.0M
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллические генераторы с температурной компенсацией (TCXO) |
| Производитель | Pletronics Inc |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Supply Voltage | 2.7V~3.5V |
| Output Type | Peak Shaving Sine Wave |
| Frequency | 32MHz |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±500ppb |
| Supply Current (Max) | 3mA |
