LHE05-20D0512-02
LHE05-20D0512-02
ПроизводительDEXU Electronics
Партномер производителяLHE05-20D0512-02
ОписаниеPower Modules DEXU Electronics LHE05-20D0512-02
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | DEXU Electronics |
| Вес | 52 |
| Output Power | 5W |
| Number of Outputs | 2 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Feature | - |
| Output Voltage | 5V;12V |
| Function | - |
| Conversion Efficiency | 76% |
| Insulated Voltage | - |
| Input Voltage(AC) | - |
| Maximum Capacitive Load | 2000uF |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Input Voltage(DC) | - |
| Output Channel | 2 |
| Output Current (Max) | - |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 500mA;200mA |
| Output Voltage Accuracy | ±1%;±3% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;100V~375V |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 2000uF;330uF |
