LHE10-20B24
LHE10-20B24
ПроизводительDEXU Electronics
Партномер производителяLHE10-20B24
ОписаниеPower Modules DEXU Electronics LHE10-20B24
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | DEXU Electronics |
| Вес | 66 |
| Output Power | 10W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Conversion Efficiency | 82% |
| Maximum Capacitive Load | 470uF |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Output Channel | 2 |
| Output Current (Max) | 420mA |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 420mA |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;100V~375V |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 470uF |
