LHE10-20D0505-02
LHE10-20D0505-02
ПроизводительDEXU Electronics
Партномер производителяLHE10-20D0505-02
ОписаниеPower Modules DEXU Electronics LHE10-20D0505-02
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | DEXU Electronics |
| Вес | 82 |
| Output Power | 10W |
| Number of Outputs | 2 |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Conversion Efficiency | 75% |
| Maximum Capacitive Load | 4330uF |
| Conversion Type | AC-DC |
| Output Channel | 2 |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.3kV |
| Output current (maximum value) | 1.8A;200mA |
| Output Voltage Accuracy | ±1%;±3% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;100V~375V |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 4330uF |
